Kontakt

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Chętnie opowiemy Państwu o szczegółach oferty. Zapoznamy się z Państwa zleceniem, przedstawimy usługi, które najlepiej się sprawdzą w danym przypadku i omówimy warunki współpracy. Zapewniamy bezpłatną wycenę usług. Nieustannie podnosimy kwalifikacje pracowników, co pozwala jeszcze bardziej poszerzać bogatą ofertę. Wiemy, jak bezpiecznie załadować i rozładować towar. Docieramy do najdalszych zakątków Polski.

Warto zaufać naszej firmie, która ma wieloletnie doświadczenie w branży i bardzo dobrą opinię wśród klientów. Działamy na zlecenie osób fizycznych, przedsiębiorstw i różnego rodzaju instytucji. Dbamy o to, by zawsze na czas dostarczać towar w ustalone miejsce.

Siedziba główna

Firma Handlowo Usługowo Transportowa
Wojciech Hołuj

32-445 Zawada 403
Woj. Małopolskie

NIP: 6811370679
REGON: 521187280

Telefon

+48 693 832 225

E-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny kontaktu

Poniedziałek - Niedziela

24 h

 

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach transportowych? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy dostępni dla Ciebie w Zawadzie, ale działamy na terenie całej Polski. Nasz zespół profesjonalistów jest gotowy, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i dostarczyć Ci szczegółowe informacje na temat naszych usług. Możesz do nas zadzwonić, napisać e-mail lub odwiedzić nas osobiście w naszej siedzibie. Czekamy na Ciebie.

(*) - Pola oznaczone gwiazdką, są wymagane.

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane